• Nauja
    ABSOLUT F1, savidulkiai agurkai, 250 sėklų

ABSOLUT F1, savidulkiai agurkai, 250 sėklų

Nuoroda: ABSOLUT/250s

13,59 €
išsiunčiame per 2-4 darbo dienas

Naujas hibridas, ankstyviausiam derliui stikliniuose ir plėvele dengtuose šiltnamiuose. Labai derlingi. Puikiai auga taip pat ir vasaros metu, karštomis ir stresinėmis sąlygomis. Augalai su stipria šaknų sistema, pasižymi geromis regeneracinėmis savybėmis.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Nuolaida Sutaupote
3 3% Iki 1,22 €
5 5% Iki 3,40 €
7 7% Iki 6,66 €
10 10% Iki 13,59 €
20 15% Iki 40,77 €
Kiekis
Turime!

Naujas olandų firmos "Bejo Zaden" hibridas, ankstyviausiam derliui stikliniuose ir plėvele dengtuose šiltnamiuose. Labai derlingi. Puikiai pasirodo/auga taip pat ir vasaros metu, karštomis ir stresinėmis sąlygomis. Augalai su stipria šaknų sistema, pasižymi geromis regeneracinėmis savybėmis. Vaisiai stambiais kauburėliais, tamsiai žalios, blizgios spalvos, cilindro formos, vienodo dydžio, ilgio ir storio santykis siekia 3,4:1. Vaisiai tvirti, traškūs, skanūs, transportabilūs. HR: Scab (Ccu); IR: CMV, Powdery Mildew (PM=PX), Downy Mildew (DM=PCU), Vain Yellowing Virus (CVYN).

Dėmesio. Prekės nuotrauka yra sėklų pakuotės pavyzdinė iliustracija. Ant sėklų pakuotės pateikiama kintama informacija (sėklų siuntos numeris, 1000 sėklų svoris, kita informacija) keičiasi su kiekviena nauja sėklų siunta, todėl gali skirtis nuo informacijos, pateiktos prekės nuotraukoje.

ABSOLUT/250s

Charakteristikos

Sėklų paruošimas:
Neapdorotos (NCT), dažytos
Veislės tipas
Hibridas (F1)
Rekomenduojama auginti:
Atvirame grunte
Po priedangomis
Šiltnamyje
Agurkų veislės tipas:
Savidulkiai agurkai
Agurkų vaisiaus ilgis:
Trumpavaisiai
Agurkų odelė:
Stambiai kauburiuota

Specifinė nuoroda

Susiję (panašios) prekės:

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas palyginimui