FARAO F1, baltieji gūžiniai kopūstai, 2500 sėklų

Nuoroda: FARAO/2,5Ts

28,95 €
išsiunčiame per 2-4 darbo dienas

Klasikiniais tapę ankstyvi baltagūžiai kopūstai skirti auginti po priedangomis ir atvirame grunte. Nereiklūs ir nelepūs. Subrendę kopūstai ilgai išlaiko prekinę išvaizdą, netrūkinėja. Yra itin transportabilūs, negenda ir nepraranda prekinės išvaizdos pervežant labai dideliais atstumais. Skonis gaivus, švelnus, ypač tinka salotoms gaminti.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Nuolaida Sutaupote
3 3% Iki 2,61 €
5 5% Iki 7,24 €
7 7% Iki 14,19 €
10 10% Iki 28,95 €
20 15% Iki 86,85 €
Kiekis
Turime!

Klasikiniais tapę ankstyvi baltagūžiai kopūstai skirti auginti po priedangomis ir atvirame grunte. Nereiklūs ir nelepūs. Subrendę kopūstai ilgai išlaiko prekinę išvaizdą, netrūkinėja. Yra itin transportabilūs, negenda ir nepraranda prekinės išvaizdos pervežant labai dideliais atstumais. Gūžių svoris priklausomai nuo sodinimo tankumo ir auginimo sąlygų siekia 1,5-3,0 kg. Skonis gaivus, švelnus, ypač tinka salotoms gaminti. Rekomenduojama sodinti 45-55 tūkst. vnt./ha tankumu. Dėmesio: galima užsisakyti ir sertifikuotų ekologiškų sėklų. Vegetacijos trukmė 63 dienos nuo daigų pasodinimo.
 
Dėmesio. Prekės nuotrauka yra sėklų pakuotės pavyzdinė iliustracija. Ant sėklų pakuotės pateikiama kintama informacija (sėklų siuntos numeris, 1000 sėklų svoris, kita informacija) keičiasi su kiekviena nauja sėklų siunta, todėl gali skirtis nuo informacijos, pateiktos prekės nuotraukoje.
FARAO/2,5Ts

Charakteristikos

Sėklų paruošimas:
Beicuotos
Veislės tipas
Hibridas (F1)
Veislės ankstyvumas:
Ankstyva
Sėklų kiekis:
2500 sėklų

Specifinė nuoroda

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas palyginimui