Šios prekių išsiuntimo ir pristatymo sąlygos, terminai ir kainos yra neatsiejama Prekių pirkimo - pardavimo taisyklių dalis.

Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Į užsienį prekių nesiunčiame, ne Lietuvos Respublikos adresu pateikti užsakymai nebus vykdomi.

Pradedami vykdyti tik apmokėti užsakymai arba užsakymai, kurių vežėjas Venipak ir mokėjimo būdas - Mokėjimas kurjeriui prekių pristatymo metu (COD paslauga).

 

 

Siuntų pakavimo ir pristatymo kainos (su 21% PVM)
Užsakymo vertė (be pristatymo kainos):

Omniva. Pristatymas į OMNIVA paštomatus. Omniva paštomatų adresai

Venipak. Siunta pristatoma į LP EXPRESS arba VENIPAK paštomatą arba VENIPAK siuntų atsiėmimo punktą (Pickup point). Paštomatų ir atsiėmimo punktų žemėlapis

Venipak. Siunta pristatoma Venipak kurjerio. (Kainos negalioja Kuršių Nerijos teritorijai, į Kuršių Neriją Venipak kurjeriu siuntos nėra pristatomos. Rekomenduojame rinktis Omniva paštomatų paslaugas).

iki 5 €

3,49 €

3,99 €

4,99 €

nuo 5 € iki 10 €

2,49 €

2,99 €

4,49 €

nuo 10 € iki 15 €

0,99 €

1,99 €

3,99 €

nuo 15 € iki 20 €

 

Nemokamas pristatymas

 

 

0,99 €

3,49 €

nuo 20 € iki 25 €

Nemokamas pristatymas

2,49 €

nuo 25 € iki 30 €

1,49 €

nuo 30 €

Nemokamas pristatymasUžsakymų pristatymo būdai, sąlygos

 


Į Omniva paštomatą pristatoma siunta

 

 

Siunta pristatoma į LP EXPRESS arba VENIPAK paštomatą arba VENIPAK siuntų atsiėmimo punktą (Pickup point). Paštomatų ir atsiėmimo punktų žemėlapis

 

 

 

Venipak kurjerio pristoma siunta

Išsiunčiami iš anksto apmokėti užsakymai

 

 

Išsiunčiami iš anksto apmokėti užsakymai

 

 

Išsiunčiami iš anksto apmokėti užsakymai, bei užsakymai su mokėjimo gryniaisiais pinigais kurjeriui galimybe (COD)

Siunta pristatoma į pirkėjo pasirinktą paštomatą (Omniva paštomatų adresai). Kai siunta bus pristatyta į paštomatą, į pirkėjo mobilaus telefono numerį, kuris buvo nurodytas pateikiant užsakymą, išsiunčiama trumpa žinutė (SMS) su PIN kodu, kuris naudojamas siuntai atsiimti Omniva paštomate. Siuntos atsiėmimo PIN kodas taip pat išsiunčiamas ir pirkėjo el. pašto adresu, kurį pirkėjas nurodė pateikdamas užsakymą.
Pateikiant užsakymą svarbu pasitikrinti mobilaus telefono numerio ir elektroninio pašto teisingumą, kadangi paštomato durelių (PIN) kodas bus siunčiamas užsakyme nurodytais pirkėjo elektroniniais kontaktais - SMS žinute į mobilų telefoną ir el. paštu. Taip pat svarbu atidžiai pasirinkti paštomatą, nes siuntos peradresavimas gali papildomai užtrukti iki 3 darbo dienų.
Omniva paštomatuose galima atsiimti prekes, kurios sveria ne daugiau nei 30 kg. Sunkesnės nei 30 kg prekės į paštomatus ir į siuntų savitarnos terminalus nėra pristatomos. Siunta iš Omniva paštomato turi būti atsiimta per 7 (septynias) kalendorines dienas po to, kai Pardavėjas informavo Pirkėją trumpąja žinute (SMS) ir (arba) elektroniniu paštu, kad prekę galima atsiimti.

Daugiau informacijos apie UAB "Omniva" paslaugų teikimą: Siuntų atsiėmimas iš Omniva paštomatų.

 

 

 

 

 

Siuntą užsakyme nurodytu pristatymo adresu pristatys Venipak kurjeris. Siuntos pristatomos darbo dienomis 8-17 val. Pristatymo dienos ir laiko pasirinkti nėra galimybės. Iš vakaro, prieš pristatant siuntą, į mobilaus telefono numerį bus atsiųsta trumpa žinutė (SMS) apie planuojamą pristatyti siuntą.
Venipak siuntos paskirstymo terminaluose yra rūšiuojamos pagal pašto kodą. Kurjeriams yra priskirti konkretūs maršrutai ir teritorijos, grupuojamos pagal pašto kodą. Jeigu pašto kodas bus neteisingas, siunta gali būti paskirstyta neteisingai, nors ir esant teisingam adresui. Esant neteisingam pašto kodui siunta yra grąžinama į terminalą perskirstymui, todėl jos pristatymas užtruks 1 darbo diena ilgiau. Kaimiškų vietovių adresus prašome įvesti kuo tiksliau: gatvę, namo numerį. Tai padės kurjeriui greičiau rasti Jus ir laiku pristatyti siuntą.
Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Priimant prekes būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Jei Pirkėjas prekių pats nepriima nors prekės yra pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pardavėjas turi teisę perduoti prekes Pirkėjo nurodytu adresu esančiam kitam asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

Užsakymų išsiuntimo terminai

Užsakytas prekes paruošime išsiuntimui per 2-5 darbo dienas, tačiau įprastai užsakymus paruošiame greičiau - per 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo užsakymo gavimo dienos ir laiko ir užsakyme esančių prekių. Jeigu užsakyme yra prekių, kurios pristatomos iš tiekėjų sandėlių, užsakymo paruošimo terminas gali užtrukti iki 5 d.d. Prekių pristatymo terminas nurodomas kiekvienos prekės kortelėje. Perdavus siuntą vežėjui, pirkėjui išsiunčiamas pranešimas el. paštu su siuntos numeriu ir siuntos sekimo nuoroda. Siuntimui paruošti užsakymai perduodami Jūsų pasirinktos siuntų tarnybai žemiau pateikiamais terminais: 

 

UAB "Omniva". Į paštomatą pristatoma siunta

 

 

 

 

 

UAB Venipak Lietuva. Kurjerio pristatoma siunta

Siuntų perdavimo vežėjui terminai (nuo sausio mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 31 d.)

Kiekvieną darbo dieną (apie 11:00-12:00 val.)

 

 

Kiekvieną darbo dieną (apie 14:00-16:00 val)

 

 

Kiekvieną darbo dieną (apie 14:00-16:00 val.)

Siuntų perdavimo vežėjui terminai (nuo birželio mėn. 1 d. gruodžio mėn. 31 d.)

Kiekvieną ketvirtadienį (apie 13:00-14:00 val.)

    Kiekvieną ketvirtadienį (13:00-14:00 val.)     Kiekvieną ketvirtadienį (13:00-14:00 val.)
 

Užsakymų pristatymo terminai, sąlygos

1-2 darbo dienos nuo siuntos išsiuntimo dienos. Siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntų įdėjimo į paštomatus laikas

    1-2 darbo dienos nuo siuntos išsiuntimo dienos.     1-2 darbo dienos nuo siuntos išsiuntimo dienos.

Siuntų pristatymo terminai galioja jei pirkėjas nurodo teisingus siuntos pristatymo duomenis (adresą arba paštomatą, kontaktinį telefono numerį). Jei nurodyti neteisingi gavėjo duomenys, siunta bus peradresuojama arba grąžinama pardavėjui, todėl siuntos pristatymas gali papildomai užtrukti iki 3-7 darbo dienų. Jei pastebėjote, kad pateikėte klaidingus duomenis, prašome nedelsiant informuoti el. paštu parduotuve@balticseeds.lt arba telefonu 869941662 (9-16 val. darbo dienomis).