Šios prekių išsiuntimo ir pristatymo sąlygos, terminai ir kainos yra neatsiejama Prekių pirkimo - pardavimo taisyklių dalis.

Pradedami vykdyti tik iš anksto apmokėti užsakymai.

Užsakymų pristatymo būdai, sąlygos

Karantino metu pasikeitė AB "Lietuvos paštas" darbo tvarka: siuntos, kurios netelpa į pašto dėžutę yra paliekamos artimiausiame pašto skyriuje. Tai sukelia problemų mums ir mūsų klientams, kurie negali atvykti į paštą pasiimti siuntos. Todėl karantino laikotarpiu užsakymų pristatymas per Lietuvos paštą nebevykdomas.

LP-logo

AB "Lietuvos paštas". Laiškininko pristatoma siunta
Išsiunčiami iš anksto apmokėti užsakymai

 


UAB "Omniva". Į paštomatą pristatoma siunta
Išsiunčiami iš anksto apmokėti užsakymai

 

VENIPAK-logo

UAB Venipak Lietuva. Kurjerio pristatoma siunta
Išsiunčiami iš anksto apmokėti užsakymai, bei užsakymai su mokėjimo gryniaisiais pinigais kurjeriui galimybe (COD)

Užsakymas išsiunčiamas kaip registruota pirmenybinė pašto korespondencijos siunta (paminkštintas vokas). Dėl nedidelio svorio ir dydžio įprastai siunta Lietuvos pašto laiškininko yra pristatoma siuntos gavėjo nurodytu adresu. Dažniausiai siuntos pristatomos rytais, 8-12 val, nuo pirmadienio iki šeštadienio. Kadangi siunta yra registruota, atsiimti ją galima pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Jei siunta yra didesnių matmenų, pasitaiko atvejų, kai gavėjo adresu pristatomas tik pranešimas apie gautą siuntą ir siuntą tenka pasiimti Lietuvos pašto skyriuje. Į paštą teks vykti ir tuo atveju, jei paštininkas neras gavėjo nurodytu adresu.
Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) dienų po to, kai užsakymas buvo pristatytas į pašto skyrių. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).
Prekių atsiėmimo Lietuvos pašto skyriuose paslauga neteikiama ir šiais atvejais: Jei bendras užsakytų prekių svoris yra didesnis negu 20 (dvidešimt) kg. arba jeigu užsakymo vertė viršija 50 Eurų.

Daugiau informacijos apie AB "Lietuvos paštas" paslaugų teikimą: Lietuvos pašto paslaugų teikimo taisyklės.

Siunta pristatoma į pirkėjo pasirinktą paštomatą (Omniva paštomatų adresai). Kai siunta bus pristatyta į paštomatą, į pirkėjo mobilaus telefono numerį, kuris buvo nurodytas pateikiant užsakymą, išsiunčiama trumpa žinutė (SMS) su PIN kodu, kuris naudojamas siuntai atsiimti Omniva paštomate. Siuntos atsiėmimo PIN kodas taip pat išsiunčiamas ir pirkėjo el. pašto adresu, kurį pirkėjas nurodė pateikdamas užsakymą.
Pateikiant užsakymą svarbu pasitikrinti mobilaus telefono numerio ir elektroninio pašto teisingumą, kadangi paštomato durelių (PIN) kodas bus siunčiamas užsakyme nurodytais pirkėjo elektroniniais kontaktais - SMS žinute į mobilų telefoną ir el. paštu. Taip pat svarbu atidžiai pasirinkti paštomatą, nes siuntos peradresavimas gali papildomai užtrukti iki 3 darbo dienų.
Omniva paštomatuose galima atsiimti prekes, kurios sveria ne daugiau nei 30 kg. Sunkesnės nei 30 kg prekės į paštomatus ir į siuntų savitarnos terminalus nėra pristatomos. Siunta iš Omniva paštomato turi būti atsiimta per 7 (septynias) kalendorines dienas po to, kai Pardavėjas informavo Pirkėją trumpąja žinute (SMS) ir (arba) elektroniniu paštu, kad prekę galima atsiimti.

Daugiau informacijos apie UAB "Omniva" paslaugų teikimą: Siuntų atsiėmimas iš Omniva paštomatų.

Siuntą užsakyme nurodytu pristatymo adresu pristatys Venipak kurjeris, arba siunta bus pristatyta į pasirinktą Venipak siuntų atsiėmimo punktą (Pickup point). Siuntos pristatomos darbo dienomis 8-17 val. Pristatymo dienos ir laiko pasirinkti nėra galimybės. Iš vakaro, prieš pristatant siuntą, į mobilaus telefono numerį bus atsiųsta trumpa žinutė (SMS) apie planuojamą pristatyti siuntą. Pristatymo dienos ryte taip pat yra siunčiama trumpa žinutė (SMS) su orientaciniu pristatymo laiku ir kurjerio kontaktiniu telefono numeriu.
Venipak siuntos paskirstymo terminaluose yra rūšiuojamos pagal pašto kodą. Kurjeriams yra priskirti konkretūs maršrutai ir teritorijos, grupuojamos pagal pašto kodą. Jeigu pašto kodas bus neteisingas, siunta gali būti paskirstyta neteisingai, nors ir esant teisingam adresui. Esant neteisingam pašto kodui siunta yra grąžinama į terminalą perskirstymui, todėl jos pristatymas užtruks 1 darbo diena ilgiau. Kaimiškų vietovių adresus prašome įvesti kuo tiksliau: gatvę, namo numerį. Tai padės kurjeriui greičiau rasti Jus ir laiku pristatyti siuntą.
Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Priimant prekes būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Jei Pirkėjas prekių pats nepriima nors prekės yra pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pardavėjas turi teisę perduoti prekes Pirkėjo nurodytu adresu esančiam kitam asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

Užsakymų išsiuntimo terminai

Užsakytas prekes paruošime išsiuntimui per 2-4 darbo dienas, tačiau įprastai užsakymus paruošiame greičiau - per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo užsakymo gavimo dienos ir laiko. Perdavus siuntą vežėjui, pirkėjui išsiunčiamas pranešimas el. paštu su siuntos numeriu ir siuntos sekimo nuoroda. Siuntimui paruošti užsakymai perduodami Jūsų pasirinktos siuntų tarnybai žemiau pateikiamais terminais: 

LP-logo

 

AB "Lietuvos paštas". Laiškininko pristatoma siunta

 

UAB "Omniva". Į paštomatą pristatoma siunta

 VENIPAK-logo

UAB Venipak Lietuva. Kurjerio pristatoma siunta

 

Siuntų perdavimo vežėjui terminai (nuo sausio mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 31 d.)

Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį (apie 12:00-13:00 val.)

Kiekvieną darbo dieną (apie 11:00-12:00 val.)

Kiekvieną darbo dieną (apie 14:00-16:00 val.)

 

Siuntų perdavimo vežėjui terminai (nuo birželio mėn. 1 d. gruodžio mėn. 31 d.)

Kiekvieną penktadienį (apie 13:00-14:00 val.)

Kiekvieną ketvirtadienį (apie 13:00-14:00 val.)

Kiekvieną ketvirtadienį (13:00-14:00 val.)
 

Užsakymų pristatymo terminai, sąlygos

LP-logo

 

AB "Lietuvos paštas". Laiškininko pristatoma siunta

 

UAB "Omniva". Į paštomatą pristatoma siunta

 VENIPAK-logo

UAB Venipak Lietuva. Kurjerio pristatoma siunta

1-3 darbo dienos nuo siuntos išsiuntimo dienos

1-3 darbo dienos nuo siuntos išsiuntimo dienos. Siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntų įdėjimo į paštomatus laikas

Dėl Covid-19 situacijos, kai kuriuose paštomatuose susidaro siuntų eilės ir siuntos pristatymas gali prailgti iki 7 dienų.

1-2 darbo dienos nuo siuntos išsiuntimo dienos.

Siuntų pristatymo terminai galioja jei pirkėjas nurodo teisingus siuntos pristatymo duomenis (adresą arba paštomatą, kontaktinį telefono numerį). Jei nurodyti neteisingi gavėjo duomenys, siunta bus peradresuojama arba grąžinama pardavėjui, todėl siuntos pristatymas gali papildomai užtrukti iki 3-7 darbo dienų. Jei pastebėjote, kad pateikėte klaidingus duomenis, prašome nedelsiant informuoti el. paštu parduotuve@balticseeds.lt arba telefonu 869941662 (9-16 val. darbo dienomis).

Užsakymų pristatymo įkainiai

Siuntų pristatymo įkainiai Lietuvoje

Užsakymo vertė (be pristatymo kainos):

LP-logo

Lietuvos paštas. Registruota pirmenybinė pašto korespondencijos siunta.

Omniva. Pristatymas į OMNIVA paštomatus

VENIPAK-logo

Venipak. Siunta pristatoma į Venipak siuntų punktą (Pickup point).
Karantino metu pirstatymas į Pickup point negalimas

VENIPAK-logo

Venipak. Siunta pristatoma Venipak kurjerio.

iki 5 €

2,99 €

2,99 €

2,99 €

2,99 €

nuo 5 € iki 10 €

1,99 €

1,99€

2,99 €

2,99 €

nuo 10 € iki 15 €

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

2,99 €

2,99 €

virš 15 €

Paslauga neteikiama

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas