Ši užsakymų apmokėjimo tvarka yra neatsiejama Prekių pirkimo - pardavimo taisyklių dalis.

Už pateiktus balticseeds.lt el. parduotuvėje užsakymus galima apmokėti šiais būdais:

1. Mokėjimas kurjeriui prekių pristatymo metu (COD paslauga)

Šis mokėjimo būdas leidžia atsiskaityti grynaisiais pinigais, atsiimant prekes. Tai vienas iš atsiskaitymo būdų pirkėjams, negalintiems naudotis elektronine bankininkyste ar mokėjimo kortelėmis. Mokėjimas prekių pristatymo metu galimas tik pasirinkus prekių pristatymo būdą "Venipak - pasiuntinio pristatoma siunta" (paslaugos teikėjas - UAB Venipak Lietuva). Prašome gavus pranešimą apie užsakymo pristatymą paruošti tikslią pinigų sumą atsiskaitymui. Dėkojame.
Dėmesio: dėl COVID-19 situacijos, apmokėti už prekes grynaisiais pinigais pristatymo metu kol kas nėra galimybės. Atsiprašome už nesklandumus.

 

2. Išankstinis užsakymo apmokėjimas per OPAY įmokų surinkimo sistemą

Balticseeds.lt el. parduotuvėje yra įdiegta OPAY mokėjimų surinkimo sistema. Tai yra saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia atsiskaityti už pirkinius patogiausiu būdu. Naudojantis šia sistema galima atsiskaityti išankstiniu mokėjimu šiais būdais:

Balticseeds.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti per Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šialių bankas, Medicinos bankas bankų internetinės bankininkystės paslaugą. Tai populiariausias internetinio atsiskaitymo būdas Lietuvoje. Mokėjimas įvykdomas pirkėjui prisijungiant per internetinę bankininkystę prie savo banko sąskaitos ir patvirtinant pardavėjo paruoštą mokėjimo nurodymą. Pirkėjui nebereikia pildyti jokių pavedimo duomenų. Taip apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis.

 

Priimame mokėjimus iš šių bankų:

     

 

Kaip veikia?

 1. El. parduotuvės pasirinkus mygtuką "Pateikti užsakymą" būsite nukreipti į savo banko el. bankininkystės puslapį, kuriame prisijungus, galėsite patvirtinti bankui perduodamą mokėjimo nurodymą.
 2. Po patvirtinimo, mokėjimo nurodyme nurodyta pinigų suma nurašoma nuo Jūsų banko sąskaitos ir pervedama į OPAY priklausančią banko sąskaitą. 
 3. El. parduotuvė balticseeds.lt automatiškai informuojama apie atliktą mokėjimą, taip pat apie apmokėjimą gali būti informuoti el. paštu el. parduotuvės atsakingi asmenys.
 4. Pirkėjas nukreipiamas atgal į el. parduotuvę, taip pat pirkėjas gauna el. laišką iš OPAY, patvirtinantį apie sėkmingą apmokėjimą.

 

Privalumai:

 • Mūsų el. parduotuvė akimirksniu informuojama apie gautas lėšas, todėl apmokėjimas užskaitomas labai greitai, o greičiau gavę informaciją apie apmokėjimą, prekes išsiųsime taip pat greičiau.
 • Nereikia suvedinėti mokėjimo duomenų, todėl nebaisu suklysti ir kartu labai paprasta.

 

2.2 Grynieji kasose

Balticseeds.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę apmokėti pateiktą užsakymą grynaisiais pinigais Perlo terminaluose, PayPost ir Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose. Šie tinklai, sudaro daugiau kaip 2800 aptarnavimo taškų ir aprėpia visą Lietuvą iki mažiausio miestelio. Pasirinkus šį mokėjimo būdą reikės atsispausdinti mokėjimo kvitą (būtina turėti spausdintuvą).

 

Mokėkite grynaisiais šiose atsiskaitymo vietose:

 

 

Privalumai

 • Nebūtina turėti el. bankininkystės ar mokėjimo kortelės.
 • Platus atsiskaitymo taškų tinklas suteikia galimybę apmokėti užsakymą grynaisiais pinigais visoje Lietuvoje.
 • Mūsų internetinė parduotuvė bus automatiškai informuota apie gautą mokėjimą, kaip ir kitų mokėjimų atveju.

 

2.3 Pavedimas banke

Šis mokėjimo būdas suteikia galimybę pirkėjams atlikti paprastą pavedimą banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės ir patiems suvedus pavedimo duomenis. Šis mokėjimo būdas nėra pats patogiausias ir greičiausias.

 

Priimame mokėjimus iš šių bankų klientų:

     

 

Privalumai

 • OPAY surinks paprastus pavedimus iš pirkėjų visuose Lietuvos bankuose ir perves lėšas į nurodytą sąskaitą.
 • Mūsų internetinė parduotuvė bus automatiškai informuota apie gautą mokėjimą, kaip ir kitų mokėjimų atveju.

 

3. Atsiskaitymas per PAYSERA platformą

 • Visa užsakymui apmokėti reikalinga informacija per Paysera LT platformą perduodama Jus aptarnaujančios mokėjimo įstaigos elektroninei sistemai, todėl reikės tik patvirtinti jau suformuotą mokėjimo pavedimą.
 • Apmokėjimo procedūra atliekama Jus aptarnaujančio banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Paysera LT mokėjimo platforma perduoda Jūsų bankui mokėtiną sumą ir užsakymo numerį, kad mokėjimo procedūra būtų paprastesnė. Įvykdžius mokėjimą, Jūsų banko elektroninės bankininkystės sistema perduoda informaciją apie užsakymo apmokėjimą Paysera platformai.
 • Paysera sistema apsaugota pažangiausiais SSL koduotais saugumo sertifikatais, moderniausiais techniniais ir programiniais sprendimais.
 • Atsiskaitant mūsų elektroninėje parduotuvėje iš savo Paysera sąskaitos, jums grįš iki 1% (max 0,87 EUR) nuo kiekvieno pirkinio sumos.
 • Užsakymo būsena į "apmokėta" automatiškai pasikeičia iš karto, todėl užsakymas pradedamas vykdyti greičiau.

Daugiau informacijos apie elektroninių pinigų įstaigą UAB "Paysera LT" galite rasti paspaudę šią nuorodą.

 

4. Atsiskaitymas tiesioginiu bankiniu mokėjimo pavedimu į UAB "Baltic seeds" banko sąskaitą

Jei pasirinkote apmokėti bankiniu mokėjimo pavedimu, Jums patvirtinus užsakymą, į elektroninį paštą atsiųsime pranešimą apie mokėtiną sumą ir rekvizitus mokėjimui.

Mokėjimą galima atlikti tik kai patvirtinate užsakymą ir gaunate elektroninį laišką su mokėtina suma ir rekvizitais.

Mokėjimo informacija:

Gavėjas: UAB Baltic seeds
Atsiskaitomoji sąskaita: LT963500010001003710
Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris arba užsakymo kodas, kurį gausite elektroniniu paštu po užsakymo patvirtinimo.
Įmonės kodas: 300513162
Finansų įstaiga: UAB "Paysera LT"

 • Bankinio mokėjimo įskaitymai į mūsų sąskaitą atliekami Jūsų mokėjimo įstaigos nustatyta tvarka ir terminais.
 • Jei mokėjimas atliekamas ne banko darbo laiku, įskaitymas įvykdomas sekančią banko darbo dieną.
 • Bankinis mokėjimas nėra tvirtinamas automatiniu būdu, todėl el. parduotuvėje užsakymo būsena į "Mokėjimas gautas, užsakymas vykdomas" pakeičiamas per 1-2 darbo dienas.
Produktas pridėtas palyginimui