Atsiskaitymo būdai

Pradedami vykdyti:

 • iš anksto apmokėti užsakymai;
 • užsakymai, kurių mokėjimo būdas yra grynieji pinigai pristatymo metu, t.y. pasirinkus pristatymą per Venipak. Lietuvos pašto skyriuose apmokėti atsiimant nėra galimybės.

Išsirinkę visas norimas prekes ir norėdami pabaigti savo užsakymą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Užveskite žymeklį ant prekių krepšelio, esančio dešiniame viršutiniame ekrano kampe, bei paspauskite mygtuką "Pirkti"

Prisijungus prie savo paskyros arba suvedę reikiamą informaciją, reikalingą prekių pristatymui galėsite pasirinkti atsiskaitymo būdus. Atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje balticseeds.lt galima įvairiais būdais:

1. Mokėjimas kurjeriui prekių pristatymo metu (COD paslauga)

Šis mokėjimo būdas leidžia atsiskaityti grynaisiais pinigais, atsiimant prekes. Tai vienas iš atsiskaitymo būdų pirkėjams, negalintiems naudotis elektronine bankininkyste ar mokėjimo kortelėmis. Mokėjimas prekių pristatymo metu galimas tik pasirinkus prekių pristatymo būdą "Venipak - pasiuntinio pristatoma siunta" (paslaugos teikėjas - UAB Venipak Lietuva). Prašome gavus pranešimą apie užsakymo pristatymą paruošti tikslią pinigų sumą atsiskaitymui. Dėkojame.
Atsiskaitymo grynaisiais pinigais Lietuvos pašto skyriuose dėl aukštų pinigų surinkimo ir pervedimo įkainių, sudėtingo administravimo neteikiame.


2. Išankstinis užsakymo apmokėjimas per OPAY įmokų surinkimo sistemą

Balticseeds.lt el. parduotuvėje yra įdiegta OPAY mokėjimų surinkimo sistema. Tai yra saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia atsiskaityti už pirkinius patogiausiu būdu. Naudojantis šia sistema galima atsiskaityti išankstiniu mokėjimu šiais būdais:

Internetinė bankininkystė (bank-link)

Balticseeds.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti per Swedbank, SEB, DNB, Danske, Nordea, Citadele, Šialių bankas, Medbank bankų internetinės bankininkystės (bank link) paslaugą.

       

Kas yra internetinė bankininkystė (bank link)?

Tai populiariausias internetinio atsiskaitymo būdas Lietuvoje. Mokėjimas per bank link yra mokėjimas pirkėjui prisijungiant per internetinę bankininkystę prie savo banko sąskaitos ir patvirtinant pardavėjo paruoštą mokėjimo nurodymą. Pirkėjui nebereikia pildyti jokių pavedimo duomenų. Taip apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis.

Kaip veikia?

 1. El. parduotuvės pasirinkus mygtuką “apmokėti” būsite nukreipti į savo banko el. bankininkystės puslapį, kuriame prisijungus, galėsite patvirtinti bankui perduotą mokėjimo nurodymą.
 2. Po patvirtinimo, mokėjimo nurodyme nurodyta pinigų suma nurašoma nuo Jūsų banko sąskaitos ir pervedama į OPAY priklausančią banko sąskaitą. 
 3. El. parduotuvė automatiškai informuojama apie atliktą mokėjimą, taip pat apie apmokėjimą gali būti informuoti el. paštu el. parduotuvės atsakingi asmenys.
 4. Pirkėjas nukreipiamas atgal į el. parduotuvę, taip pat pirkėjas gauna el. laišką iš OPAY, patvirtinantį apie sėkmingą apmokėjimą.

Privalumai:

 • Pardavėjas akimirksniu informuojamas apie gautas lėšas, todėl apmokėjimas užskaitomas labai greitai, ir todėl pirkinį rezervuosite pirmieji, o greičiau gavę informaciją apie apmokėjimą, prekes išsiųsime taip pat greičiau.
 • Nereikia suvedinėti mokėjimo duomenų, todėl nebaisu suklysti ir kartu labai paprasta.

Mokėjimo kortelės

Balticseeds.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, V PAY kortelėmis.

    

Kas yra mokėjimo kortelė?

Mokėjimo kortelės yra pasaulyje pats populiariausias internetinio atsiskaitymo būdas. Atsiskaitydamas šiuo mokėjimo būdu, pirkėjas, užtikrinto saugumo internetiniame puslapyje, suveda duomenis, užrašytus ant pirkėjui priklausančios kredito arba debeto kortelės ir patvirtina mokėjimą. Europos Sąjungoje yra taikomas papildomas saugumo veiksmas, kai pirkėjas, suvedęs savo kortelės duomenis, dar papildomai yra nukreipiamas į jam kortelę išdavusio banko puslapį, kur bankas dar papildomai įsitikina ar pirkėjas ir yra tas asmuo, kuriam priklauso kortelė.

Kaip veikia?

 1. El. parduotuvėje arba OPAY mokėjimo puslapyje, pirkėjas, paspaudęs mygtuką “apmokėti” yra nukreipiamas į saugų OPAY internetinį puslapį, skirtą kortelės duomenims suvesti.

 2. Pirkėjas, suvedęs kortelės duomenis, patvirtina mokėjimą, po ko yra nukreipiamas į jam kortelę išdavusio banko puslapį, kur bankas paprašo suvesti jums į telefoną išsiųstą kodą ar kitu, priklausomai nuo banko, būdu įsitikina jog jūs atsiskaitote jums priklausančia kortele.

 3. Po sėkmingo banko patikrinimo, pinigų suma nurašoma nuo pirkėjo kortelės ir pervedama į OPAY priklausančią banko sąskaitą.

 4. El. parduotuvė automatiškai informuojama apie atliktą mokėjimą, taip pat apie apmokėjimą gali būti informuoti el. paštu el. parduotuvės atsakingi asmenys.

 5. Pirkėjas nukreipiamas atgal į el. parduotuvę, taip pat pirkėjas gauna el. laišką iš OPAY, patvirtinantį apie sėkmingą apmokėjimą.

 Privalumai:

 • Galime priimti mokėjimus iš viso pasaulio, nesvarbu kokiame pasaulio banke kortelė išduota.
 • Mokant kortele, ypač kreditine, bankai daugeliu atvejų yra įpareigoti kompensuoti pirkėjui praradimus, pastarajam negavus ar gavus nekokybišką pirkinį. 

Grynieji kasose

Balticseeds.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę apmokėti pateiktą užsakymą grynaisiais pinigaias Perlo terminaluose, PayPost ir Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose. Šie tinklai, sudaro daugiau kaip 2800 aptarnavimo taškų ir aprėpia visą Lietuvą iki mažiausio miestelio. Pasirinkus šį mokėjimo būdą reikės atsispausdinti mokėjimo kvitą (būtina turėti spausdintuvą).

Priimame mokėjimus grynaisiais pinigais pagal atsispausdintą sąskaitą šiose atsiskaitymo vietose:

  

Išsimokėtinai

Balticseeds.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę pritrūkus lėšų, prekes įsigyti išsimokėtinai naudojantis lizingo bendrovių paslaugomis.

Privalumai:

 • Paprastas procesas pirkėjui – sutikimas tikrinti asmens duomenis ir pirkimo išsimokėtinai sutartis yra pasirašomi elektroniniu būdu ir pirkimo išsimokėtinai sandoris sudaromas neatsitraukus nuo kompiuterio.
 • Informaciją apie pasirašytą pirkimo išsimokėtinai sutartį gauname iš karto realiu laiku, todėl galėsime nedelsiant pradėti vykdyti prekės pristatymą.

Mobilioji piniginė

Balticseeds.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę klientams atsiskaityti mobiliosiomis piniginėmis – banko ar mokėjimo įstaigos programėlėmis išmaniajame telefone.

Priimame mokėjimus iš šių mobiliųjų piniginių

 

Daugiau informacijos apie mobiliąsias pinigines.

Pavedimas banke

Šis mokėjimo būdas suteikia galimybę pirkėjams atlikti paprastą pavedimą banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės ir patiems suvedus pavedimo duomenis. Šis mokėjimo būdas nėra pats patogiausias ir greičiausias.

Priimame mokėjimus iš šių bankų klientų

       

 • OPAY surinks paprastus pavedimus iš klientų visuose Lietuvos bankuose ir perves lėšas į nurodytą sąskaitą.

 • Jūsų internetinė parduotuvė bus automatiškai informuota apie gautą mokėjimą, kaip ir kitų mokėjimų atveju.

 • Taupysite lėšas ir laiką, reikalingą sąskaitų administravimui visuose Lietuvos bankuose.

  3. Atsiskaitymas tiesioginiu bankiniu mokėjimo pavedimu į UAB "Baltic seeds" banko sąskaitą

Jei pasirinkote apmokėti bankiniu mokėjimo pavedimu, Jums patvirtinus užsakymą, į elektroninį paštą atsiųsime pranešimą apie mokėtiną sumą ir rekvizitus mokėjimui.

Mokėjimą galima atlikti tik kai patvirtinate užsakymą ir gaunate elektroninį laišką su mokėtina suma ir rekvizitais.

Mokėjimo informacija:

Gavėjas: UAB Baltic seeds
Atsiskaitomoji sąskaita: LT963500010001003710
Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris arba užsakymo kodas, kurį gausite elektroniniu paštu po užsakymo patvirtinimo.
Įmonės kodas: 300513162
Finansų įstaiga: UAB "Paysera LT"

 • Bankinio mokėjimo įskaitymai į mūsų sąskaitą atliekami Jūsų mokėjimo įstaigos nustatyta tvarka ir terminais.
 • Jei mokėjimas atliekamas ne banko darbo laiku, įskaitymas įvykdomas sekančią banko darbo dieną.
 • Bankinis mokėjimas nėra tvirtinamas automatiniu būdu, todėl el. parduotuvėje užsakymo būsena į "Mokėjimas gautas, užsakymas vykdomas" pakeičiamas per 1-2 darbo dienas.

 

Atsiskaitymas per PAYSERA platformą

 • Visa užsakymui apmokėti reikalinga informacija per Paysera LT platformą perduodama Jus aptarnaujančios mokėjimo įstaigos elektroninei sistemai, todėl reikės tik patvirtinti jau suformuotą mokėjimo pavedimą.
 • Apmokėjimo procedūra atliekama Jus aptarnaujančio banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Paysera LT mokėjimo platforma perduoda Jūsų bankui mokėtiną sumą ir užsakymo numerį, kad mokėjimo procedūra būtų paprastesnė. Įvykdžius mokėjimą, Jūsų banko elektroninės bankininkystės sistema perduoda informaciją apie užsakymo apmokėjimą Paysera platformai.
 • Paysera sistema apsaugota pažangiausiais SSL koduotais saugumo sertifikatais, moderniausiais techniniais ir programiniais sprendimais.
 • Atsiskaitant mūsų elektroninėje parduotuvėje iš savo Paysera sąskaitos, jums grįš iki 1% (max 0,87 EUR) nuo kiekvieno pirkinio sumos.
 • Užsakymo būsena į "apmokėta" automatiškai pasikeičia iš karto, todėl užsakymas pradedamas vykdyti greičiau.

Daugiau informacijos apie elektroninių pinigų įstaigą UAB "Paysera LT" galite rasti paspaudę šią nuorodą.

 

Produktas pridėtas palyginimui