Ši užsakymų apmokėjimo tvarka yra neatsiejama Prekių pirkimo - pardavimo taisyklių dalis.

Už pateiktus balticseeds.lt el. parduotuvėje užsakymus galima apmokėti šiais būdais:

 

1. Mokėjimas kurjeriui prekių pristatymo metu (COD paslauga)

Šis mokėjimo būdas leidžia atsiskaityti grynaisiais pinigais, atsiimant prekes. Tai vienas iš atsiskaitymo būdų pirkėjams, negalintiems naudotis elektronine bankininkyste ar mokėjimo kortelėmis. Mokėjimas prekių pristatymo metu galimas tik pasirinkus prekių pristatymo būdą "Venipak - pasiuntinio pristatoma siunta" (paslaugos teikėjas - UAB Venipak Lietuva). Prašome gavus pranešimą apie užsakymo pristatymą paruošti tikslią pinigų sumą atsiskaitymui.


Dėl COVID-19 situacijos, apmokėti už prekes grynaisiais pinigais pristatymo metu nėra galimybės. Galima atsiskaityti banko kortele pateikiant užsakymą internetu (2.3 punktas).


2. Užsakymo apmokėjimas per PAYSERA įmokų surinkimo sistemą

Balticseeds.lt el. parduotuvėje yra įdiegta PAYSERA mokėjimų surinkimo sistema. Tai yra saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia atsiskaityti už pirkinius patogiausiu būdu. Daugiau informacijos apie elektroninių pinigų įstaigą UAB "Paysera LT" galite rasti paspaudę šią nuorodą. Naudojantis Paysera sistema galima atsiskaityti išankstiniu mokėjimu šiais būdais:

2.1 Internetinį bankininkystė

Balticseeds.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta užsakymų apmokėjimų surinkimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti per Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šialių bankas, Medicinos bankas bankų internetinės bankininkystės paslaugą. Tai populiariausias internetinio atsiskaitymo būdas Lietuvoje. Mokėjimas įvykdomas pirkėjui prisijungiant per internetinę bankininkystę prie savo banko sąskaitos ir patvirtinant pardavėjo paruoštą mokėjimo nurodymą. Pirkėjui nebereikia pildyti jokių pavedimo duomenų. Taip apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis.

 

Priimame mokėjimus iš šių bankų ir mokėjimo sistemų:

             

 

Kaip veikia?

1. El. parduotuvės pasirinkus mygtuką "Pateikti užsakymą" būsite nukreipti į savo banko el. bankininkystės puslapį, kuriame prisijungus, galėsite patvirtinti bankui perduodamą mokėjimo nurodymą.
2. Po patvirtinimo, mokėjimo nurodyme nurodyta pinigų suma nurašoma nuo Jūsų banko sąskaitos ir pervedama į UAB Baltic seeds banko sąskaitą. 
3. El. parduotuvė balticseeds.lt automatiškai informuojama apie atliktą mokėjimą, taip pat apie apmokėjimą gali būti informuoti el. paštu el. parduotuvės atsakingi asmenys.Pirkėjas nukreipiamas atgal į el. parduotuvę, taip pat pirkėjas gauna el. laišką iš Paysera, patvirtinantį apie sėkmingą apmokėjimą.

 

Privalumai:

1. Balticseeds.lt sistema nedelsiant informuojama apie gautas lėšas, todėl apmokėjimas užskaitomas labai greitai, įprastai per 1-5 minutes.
2. Nereikia suvedinėti mokėjimo duomenų, todėl nebaisu suklysti ir kartu labai paprasta.


2.2 Grynieji kasose

Balticseeds.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta PAYSERA mokėjimo sistema suteikia galimybę apmokėti pateiktą užsakymą grynaisiais pinigais Perlo terminaluose, PayPost ir Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose. Šie tinklai, sudaro daugiau kaip 2800 aptarnavimo taškų ir aprėpia visą Lietuvą iki mažiausio miestelio. Apmokėjus užsakymo statusas pasikeičia automatiškai. Pasirinkus šį mokėjimo būdą reikės atsispausdinti mokėjimo kvitą (būtina turėti spausdintuvą).

 

Mokėkite grynaisiais šiose atsiskaitymo vietose:

 

 

Privalumai

1. Nebūtina turėti el. bankininkystės ar mokėjimo kortelės.
2. Platus atsiskaitymo taškų tinklas suteikia galimybę apmokėti užsakymą grynaisiais pinigais visoje Lietuvoje.
3. Mūsų internetinė parduotuvė bus automatiškai informuota apie gautą mokėjimą, kaip ir kitų mokėjimų atveju.


2.3 Banko kortelės

 

 

Balticseeds.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta PAYSERA mokėjimų sistema leidžia saugiai apmokėti pateikiamus užsakymus VISA, MASTERCARD ir MAESTRO kortelėmis.

 

Privalumai

1. Nebūtina turėti el. bankininkystės.
2. Greitas ir patogus užsakymo apmokėjimas - nereikia prisijungti prie el. bankininkystės.

 


 

3. Atsiskaitymas tiesioginiu bankiniu mokėjimo pavedimu į UAB "Baltic seeds" banko sąskaitą

Jei pasirinkote apmokėti bankiniu mokėjimo pavedimu, Jums patvirtinus užsakymą, į elektroninį paštą atsiųsime pranešimą apie mokėtiną sumą ir rekvizitus mokėjimui.

Mokėti tiesioginiu bankiniu pavedimu galima tik tuomet, jei gavote užsakymo patvirtinimą, bet nepavyko apmokėti įprastu būdu arba buvote suderinę kitą mokėjimo sumą ar Jūsų užsakymas vykdomas kaip Specialusis užsakymas, suderinus su Baltic seeds. Jei negavote užsakymo patvirtinimo, nesuderinote šio užsakymo apmokėjimo būdo su UAB Baltic seeds, prašome nedaryti mokėjimo pavedimo šiuo būdu!

Mokėjimą galima atlikti tik kai patvirtinate užsakymą ir gaunate elektroninį laišką su mokėtina suma ir rekvizitais.

 

Mokėjimo informacija:

Gavėjas: UAB Baltic seeds
Atsiskaitomoji sąskaita: LT963500010001003710
Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris arba užsakymo kodas, kurį gausite elektroniniu paštu po užsakymo patvirtinimo.
Įmonės kodas: 300513162
Finansų įstaiga: UAB "Paysera LT"

Bankinio mokėjimo įskaitymai į mūsų sąskaitą atliekami Jūsų mokėjimo įstaigos nustatyta tvarka ir terminais. Jei mokėjimas atliekamas ne banko darbo laiku, įskaitymas įvykdomas sekančią banko darbo dieną.
Pagal šį mokėjimo būdą gautas bankinis mokėjimas nėra tvirtinamas automatiniu būdu, kaip būna mokant per Payserą sistemą, todėl labai prašome informuoti apie atliktą neautomatinį mokėjimą el. paštu parduotuve@balticseeds.lt  "Užsakymą x apmokėjome pavedimu", kad greičiau pakeistumėmė užsakymo būseną. Kitaip mokėjimo patvirtinimas gali užtrukti 1-4 d.d.