Užsakymų pakavimo ir siuntimo kainos Lietuvoje:

 

Užsakytų prekių vertė
(be pristatymo kainos):

LP-logo

Lietuvos paštas. Registruota pirmenybinė pašto korespondencijos siunta.

Omniva. Pristatymas į OMNIVA paštomatus

VENIPAK-logo

Venipak. Siunta pristatoma į Venipak siuntų punktą (Pickup point). 

VENIPAK-logo

Venipak. Siunta pristatoma Venipak kurjerio. Galima atsiskaityti grynais pinigais.

iki 5 €
2,49 €
3,49 € AKCIJA
iki 2020-04-30
 2,99 €
3,99
3,99 €
nuo 5 € iki 10 €
1,99 €
2,99 € AKCIJA
iki 2020-04-30
 1,99 €
2,99
2,99 €
nuo 10 € iki 15 €
 Nemokamai
0,99 € AKCIJA
iki 2020-04-30 0,00 €
1,99 €
1,99 €
nuo 15 € iki 25 €
Nemokamai
Nemokamai
1,49 €
1,49 €
nuo 25 € iki 50 €
Nemokamai
Nemokamai
 
Nemokamai
Nemokamai
virš 50 €
Paslauga neteikiama
Nemokamai
 
Nemokamai
Nemokamai

 

 Užsakytų prekių pristatymo būdai ir kainos į Europos Sąjungos šalis:

 

Užsakymo vertė:

LP-logo

Lietuvos paštas. Registruota pirmenybinė pašto korespondencijos siunta.
Pristatymo kaina:

iki 5 EUR
4,49 €
nuo 5 iki 10 EUR
3,99 €
nuo 10 EUR iki 25 EUR
2,99 €
nuo 25 EUR iki 50 EUR
1,99 €
Virš 50 EUR
Paslauga neteikiama

 

LP-logo

Lietuvos paštas - Registruota pirmenybinė pašto siunta

Užsakytos prekės pristatomos per Lietuvos paštą, registruota pirmenybine pašto korespondencijos siunta. Dėl nedidelio paketo svorio ir dydžio paprastai siunta Lietuvos pašto paštininko pristatoma gavėjo nurodytu adresu, kaip ir kita korespondencija ar spauda. Dažniausiai siuntos pristatomos rytais, 8-10 val, nuo pirmadienio iki šeštadienio. Kadangi siunta yra registruota, atsiimti ją galėsite pateikę asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Pasitaiko atvejų, kai gavėjo adresu pristatomas tik pranešimas apie gautą siuntą ir siuntą tenka pasiimti pašto skyriuje. Į paštą teks vykti ir tuo atveju, jei paštininkas Jūsų neras nurodytu adresu.

Klausimai - atsakymai, susiję su prekių pristatymu per Lietuvos paštą:

Klausimas: Per kiek laiko išsiunčiame prekes, pasirinkus pristatymo būdą per Lietuvos paštą?

Gruodžio - gegužės mėn. (sezono metu, žiemą ir pavasarį) užsakymai paruošiami išsiųsti per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo dienos. Užsakymai vykdomi eilės tvarka. Visada stengiamės užsakymus atrinkti ir išsiųsti kuo greičiau. Suruoštos išsiųsti siuntos iš mūsų buveinės Lietuvos pašto darbuotojų paimamos kiekvienos savaitės antradienį ir ketvirtadienį (jei tai yra darbo dienos). Pašte siuntos nėra apdorojamos iš karto, o yra gabenamos į pašto skirstymo centrą, todėl kartais informacija apie siuntos judėjimą būna prieinama per  24 val. nuo siuntos perdavimo Lietuvos paštui. Mes negalime pagreitinti ar įtakoti šio proceso, kai siunta atiduota Lietuvos pašto darbuotojams. Apie siuntos išsiuntimą visada informuojame el. paštu. Šis pranešimas patvirtina, kad siunta jau buvo perduota Lietuvos paštui.

Birželio - lapkričio mėn. (vasarą ir rudenį) užsakymai išsiunčiami kiekvieną ketvirtadienį, 12 val. Po ketvirtadienio 12 val. gauti užsakymai bus išsiųsti sekančios savaitės ketvirtadienį.

Pavyzdys. Užsakymas buvo apmokėtas trečiadienį vakare. Siuntos suruošimui reikalingas laikas yra 1-2 darbo dienos. Todėl siunta bus paruošta išsiųsti ketvirtadienį arba penktadienį. Pašto darbuotojai atvyksta paimti siuntas ryte, todėl trečiadienio vakarą gauti užsakymai gali būti neparuošti išsiuntimui ketvirtadienio ryte, ir bus išsiunčiami tik ateinantį antradienį. Šiuo, blogiausiu atveju, Jūsų siuntos pristatymas nuo apmokėjimo iki išsiuntimo užtruks beveik savaitę. Jei pageidaujate užsakymą gauti greičiau, rekomenduojame rinktis pristatymą per Venipak siuntų tarnybą.

Klausimas: Per kiek laiko bus pristatyta siunta?

Atsakymas: Užsakytas prekes siunčiame kaip pirmenybinę siuntą, kuri, priklausomai nuo paskirties vietos pristatoma per 1-3 darbo dienas nuo siuntos apdorojimo pašte. Į tolimesnes vietoves ar didesniuose miestuose siuntos pristatymas gali užtrukti iki 2-4 darbo dienų. Pabrėžiame, kad šis terminas yra skaičiuojamas nuo to momento, kai pašto siunta yra gauta pašto paskirstymo centre.
Pavyzdžiui, siuntą išsiunčiame, t.y. perduodame Kauno centriniam paštui ketvirtadienį. Tačiau siunta skirstymo centrą pasieks penktadienį, o pristatymui bus pateikta pirmadienį arba antradienį. Apie siuntos išsiuntimą visada informuojame el laišku, kuriame pateikiame siuntos sekimo nuorodą ir siuntos numerį.

Klausimas: Kokiu laiku paštininkas pristatys siuntą?

Atsakymas: Dažniausiai korespondencija darbo dienomis ir šeštadieniais ryte 8-12 val, tačiau konkretus pristatymo laikas priklauso nuo Jus aptarnaujančio pašto skyriaus darbo organizavimo.

Klausimas: Ar galima pasirinkti siuntos pristatymo datą ir (ar) laiką?

Atsakymas: Siuntos pristatymo dienos ir laiko pasirinkti nėra galimybės, nes Lietuvos paštas neteikia tokios paslaugos registruotos korespondencijos pristatymui. Tačiau jei paštininkas neras gavėjo nurodytu adresu, paliks pranešimą apie gautą siuntą. Patogiu metu, pašto darbo laiku Jūs galėsite atsiimti siuntą pranešime nurodytame pašto skyriuje.

Klausimas: Kaip sužinoti, kur yra išsiųsta siunta?

Atsakymas: Kai siuntą perduodame Lietuvos paštui, Jūsų nurodytu el. paštu išsiunčiame siuntos registravimo numerį ir siuntos sekimo nuorodą. Tačiau siuntos registravimo numeris į Lietuvos pašto sistemą įvedamas tik tuomet, kai siuntos yra skirstomos Lietuvos pašto logistikos centre, pašto darbuotojui apdorojus siuntą. Siuntos apdorojimas užtrunka iki 1-2 darbo dienų po siuntos išsiuntimo. Atsiprašome, tačiau tai priklauso nuo Lietuvos pašto darbo operatyvumo.
Lietuvos pašto siuntų sekimo sistema: http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska.

Klausimas: Už prekes apmokėjau, gavau pranešimą, kad prekės išsiųstos, tačiau praėjo jau darbo 5 dienos ir dar negavau siuntos. Ką daryti?

Atsakymas: Galima pasitikrinti, kur yra siunta, paspaudus ant Jums išsiųstame pranešime esančios siuntos sekimo nuorodos arba siuntos sekimo numerį įvedant į Lietuvos pašto siuntų paieškos sistemą http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska. Jeigu siuntos numeris neaktyvus, praėjus daugiau kaip 3 darbo dienoms po pranešimo apie išsiųsta siuntą gavimo, maloniai prašome mus informuoti tel. 869941662 (darbo dienomis 9-17 val.) arba el. paštu parduotuve@balticseeds.lt. Išsiaiškinsime problemą, o jei siunta pasimetė, išsiųsime prekes pakartotinai.

 

VENIPAK-logo

Venipak Lietuva - pasiuntinio pristatoma siunta

 


Venipak siuntos paskirstymo terminaluose yra rūšiuojamos pagal pašto indeksą. Kurjeriams yra priskirti konkretūs maršrutai ir teritorijos, grupuojamos pagal šį indeksą. Jeigu ant siuntos neteisingai nurodysite pašto indeksą, siunta bus paskirstyta neteisingai, nors net jeigu teisingas adresas bus nurodytas. Esant neteisingam pašto indeksui siunta yra grąžinama į terminalą perskirstymui, todėl jos pristatymas užtrunks dar 1 darbo diena ilgiau. Be kita ko, mus, kaip paslaugos užsakovus, Venipak apmokestina papildomai už pristatymą. Norime siuntas pristatyti Jums greitai, patogiai ir už konkurencingą kainą, todėl prašome Jūsų pasitikrinti pašto indeksą. Kaimiškų vietovių adresus prašome įvesti kuo tiksliau: jeigu yra - gatvę, namo numerį. Tai padės kurjeriui greičiau rasti Jus ir pristatyti siuntą ir netrukdyti Jūsų dėl pristatymo vietos tikslumo. Dėkojame.

Būtina nurodyti tikslų mobilaus telefono numerį, kuriuo kurjeris susiskeks su Jumis dėl siuntos pristatymo.

Klausimas: Per kiek laiko išsiunčiate prekes, pasirinkus pristatymo būdą per Venipak?

Pristatymas per Venipak  - tai patogus, greitas pristatymas skubantiems.

Gruodžio - gegužės mėn. (žiemą ir pavasarį) patvirtinti (apmokėti, arba jei pasirinktas būdas mokėti pristatymo metu) užsakymai suruošiami išsiųsti tą pačią arba sekančia darbo dieną. Jeigu užsakymas buvo gautas iki 11 val. jis paprastai išsiunčiamas tą pačią darbo dieną, vėliausiai - sekančią darbo dieną. Siuntos įprastai pristatomos kitą darbo darbo dieną, nuo 9 iki 17 val.
Pavyzdys: Užsakymą pateikėte ketvirtadienį. Siunta bus išsiųsta penktadienį, o pristatyta - pirmadienį.

Birželio - lapkričio mėn. (vasarą ir rudenį) užsakymai išsiunčiami kiekvieną ketvirtadienį, 12 val. Po ketvirtadienio 12 val. gauti užsakymai bus išsiųsti sekančios savaitės ketvirtadienį.

Venipak kurjerio pristatymo būdu užsakytos siuntos sekimo numerį galite pasitikrinti http://www.venipak.lt/.

Klausimas: Už prekes apmokėjau, gavau pranešimą, kad prekės išsiųstos, tačiau praėjo jau darbo 5 dienos ir dar negavau siuntos. Ką daryti?

Atsakymas: Prašome mus informuoti (telefonu: 869941662, el. paštu: prekyba@balticseeds.lt), nurodant užsakymo numerį ar gavėjo rekvizitus. Kadangi visos siuntos registruojamos, tikrai ją surasime, išsiųsime prekes pakartotinai arba grąžinsime Jums pinigus.

Produktas pridėtas palyginimui