Ropiniai svogūnai SPIRIT H, 200 sėklų

Nuoroda: SPIRIT/200s

0,77 €

Vidutinio ankstyvumo olandų firmos "Bejo Zaden" veislė. Tai vienas geriausių ankstyvumo, derlingumo ir sandėliavimosi derinių. Veislė stabili ir patikima, todėl tai yra patys populiariausi svogūnai daržininkų entuziastų ir nedideliais plotais svogūnus auginančių ūkininkų tarpe.  Nepriklausomai nuo augimo sąlygų ar augintojo patirties, visuomet gaunamas stabilus, gero prekingumo svogūnų ...

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Nuolaida Sutaupote
2 2% Iki 0,03 €
3 4% Iki 0,09 €
4 6% Iki 0,18 €
5 8% Iki 0,31 €
6 10% Iki 0,46 €
7 12% Iki 0,65 €
8 14% Iki 0,86 €
9 16% Iki 1,11 €
10 18% Iki 1,39 €
Kiekis
Laikinai neturime sandėlyje.

help_outlineReikia daugiau informacijos? Klauskite!
Ropiniai svogūnai SPIRIT H, 200 sėklų

Ropiniai svogūnai SPIRIT H, 200 sėklų

Vidutinio ankstyvumo olandų firmos "Bejo Zaden" veislė. Tai vienas geriausių ankstyvumo, derlingumo ir sandėliavimosi derinių. Veislė stabili ir patikima, todėl tai yra patys populiariausi svogūnai daržininkų entuziastų ir nedideliais plotais svogūnus auginančių ūkininkų tarpe.  Nepriklausomai nuo augimo sąlygų ar augintojo patirties, visuomet gaunamas stabilus, gero prekingumo svogūnų derlius.

 

Prekės Ropiniai svogūnai SPIRIT H, 200 sėklų aprašymas

Seniai žinoma vidutinio ankstyvumo olandų firmos "Bejo Zaden" veislė. Tai vienas geriausių ankstyvumo, derlingumo ir sandėliavimosi derinių. Svogūnai išvesti sukryžminus Amerikos ir Rijnsburger tipo svogūnų veisles. Veislė stabili ir patikima, todėl tai yra patys populiariausi svogūnai daržininkų entuziastų ir nedideliais plotais svogūnus auginančių ūkininkų tarpe. Nepriklausomai nuo augimo sąlygų ar augintojo patirties, visuomet gaunamas stabilus, gero prekingumo svogūnų derlius. Sudygę augalai auga greitai, ropelės susiformuoja anksti, todėl svogūnus galima parduoti jau rugpjūčio mėnesį kol vėlyvesnės veislės dar neturi tvirto, subrendusio lukšto. Ropelės plokščiai apvalios, plonu kakleliu. Lukštas tvirtai prigludęs, rusvo atspalvio. Nepaisant ankstyvumo, svogūnai gerai sandėliuojasi. Sausųjų medžiagų kiekis ropelėse siekia 11,0 proc.

Sėklos sufasuotos į universalią pakuotę, kuri yra su vienoda pakelio averso (viršelio) nuotrauka ir naudojama naujoms arba retesnėms veislėms fasuoti. Pakuotės averse pateikiama dekoratyvinė daržovių kompozicijos iliustracija. Konkreti sufasuotos veislės nuotrauka yra pateikiama internete, prekės aprašyme.

Prekės savybės

Sėklų kiekis:
200 sėklų
Veislės tipas (veislė ar hibridas):
Hibridas (F1)
Sėklų apdorojimas:
Beicuotos
Veislės ankstyvumas:
Vidutinio ankstyvumo

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: