Gėlių sėklos

Gėlės pagalbinei gyvūnijai (pranc. 'FAUNE AUXILIAIRE'). Pagalbinė gyvūnija yra labai naudinga Jūsų pasėliams. Ją daugiausia sudaro vabzdžiai, tačiau kai kurie žinduoliai, paukščiai ir ropliai taip pat yra pagalbinės gyvūnijos dalis. Plėšri pagalbinė gyvūnija leidžia apriboti pesticidų, cheminių medžiagų, naudojamų pasėlių purškimui bei trąšų vartojimą. Augalų apdulkintojai skatina augalų derlingumą ir vaisių mezgimą. Galiausiai skaidytojai skaido organines medžiagas ir prisideda prie dirvožemio derlingumo.
Jei siekiate gamtai draugiško ūkininkavimo, rekomenduotina turėti pagalbinių pasėlių, tvariai tvarkyti savo kraštovaizdį, išlaikyti kaimo gyvatvorės kartu su žolių arba gėlių juostomis, rekomenduotina, mažiausiai 2 metrų pločio. Šios naudingos erdvės taip pat gali būti laukų pakraščiai, pakelės, grioviai.


Gėlės skynimui ir puokštėms (pranc. 'FLEURS A COUPER'). Yra daugybė gėlių, kurias galima skinti žydinčių lauko gėlių puokštėms, ir kiekviena iš jų turi savo charakterį! Pavasario, vasaros ar rudens žydinčios gėlės, šviežios ar džiovintos - leis Jums kurti savo įspūdingas puokštes ištisus metus! Nuostabus, nepakartojamas malonumas grįžti iš žydinčio sodo su daugybe katik nuskintų gėlių, kurios užpildys namus nuostabiais Jūsų sukurtos kompozicijos vaizdais ir nepakartojamais kvapais!
Galbūt Jūsų sodas ir nėra pakankamo dydžio Jūsų norams, kad viskas jame tilptų, tačiau tikriausiai teks priimti sprendimą surasti vietą šiam nuostabiam žydinčių lauko gėlių kampeliui!

Gėlių sėklos

Aktyvūs filtrai

Gėlių sėklų mišinys skintos gėlės FLEURS A COUPER
  • Nauja
Kaina 20,85 €
Gėlių sėklų mišinys FAUNE AUXILIAIRE
  • Nauja
Kaina 15,85 €
Į krepšelį