KRAUTMAN F1, baltagūžiai kopūstai, 2500 sėklų

Nuoroda: KRAUTMAN/2,5Ts

38,60 €

Seniai žinomi, populiarūs, universalios paskirties kopūstai. Gausus derlius tinka ir raugimui, ir šviežių daržovių rinkai, o antros rotacijos derlius puikiai sandėliuojasi apie 4 mėn. Gūžės apvalios, užauga  3,5-5,0 kg svorio. Gūžių vidinė struktūra tanki, baltos spalvos, vidinis kotas trumpas, lapų gyslos plonos ir nekietos. Tvirti ir statūs lapai gerai apsaugo gūžes nuo ligų ir kenkėjų. ...

Kiekis
Laikinai neturime sandėlyje.

help_outlineReikia daugiau informacijos? Klauskite!
KRAUTMAN F1, baltagūžiai kopūstai, 2500 sėklų

KRAUTMAN F1, baltagūžiai kopūstai, 2500 sėklų

Seniai žinomi, populiarūs, universalios paskirties kopūstai. Gausus derlius tinka ir raugimui, ir šviežių daržovių rinkai, o antros rotacijos derlius puikiai sandėliuojasi apie 4 mėn. Gūžės apvalios, užauga  3,5-5,0 kg svorio. Gūžių vidinė struktūra tanki, baltos spalvos, vidinis kotas trumpas, lapų gyslos plonos ir nekietos. Tvirti ir statūs lapai gerai apsaugo gūžes nuo ligų ir kenkėjų. Derliaus nuėmimo laikotarpis ilgas. Subrendę gūžės ilgai išlaiko prekinę išvaizdą, netrūkinėja. Rauginti kopūstai puikaus skonio ir kokybės. Pasodinus pavasarį, derlių galima imti rugpjūčio pabaigoje, rugsėjo pradžioje.  Vėlyvesniam rudens derliui galima sodinti paskutinį birželio dešimtadienį. Šviežių daržovių rinkos poreikiams patariama sodinti tankiau. Atsparūs fuzariozei.

 

Prekės KRAUTMAN F1, baltagūžiai kopūstai, 2500 sėklų aprašymas

Seniai žinomi, populiarūs, universalios paskirties kopūstai. Gausus derlius tinka ir raugimui, ir šviežių daržovių rinkai, o antros rotacijos derlius puikiai sandėliuojasi apie 4 mėn. Gūžės apvalios, užauga  3,5-5,0 kg svorio. Gūžių vidinė struktūra tanki, baltos spalvos, vidinis kotas trumpas, lapų gyslos plonos ir nekietos. Tvirti ir statūs lapai gerai apsaugo gūžes nuo ligų ir kenkėjų. Derliaus nuėmimo laikotarpis ilgas. Subrendę gūžės ilgai išlaiko prekinę išvaizdą, netrūkinėja. Rauginti kopūstai puikaus skonio ir kokybės. Pasodinus pavasarį, derlių galima imti rugpjūčio pabaigoje, rugsėjo pradžioje.  Vėlyvesniam rudens derliui galima sodinti paskutinį birželio dešimtadienį. Rekomenduojama sodinti 25-40 tūkst. vnt./ha tankumu. Šviežių daržovių rinkos poreikiams patariama sodinti tankiau. Atsparūs fuzariozei. Vegetacijos trukmė 100 dienų nuo daigų pasodinimo.
 

Prekės savybės

Kiekis pakuotėje:
2500 sėklų
Veislės tipas (veislė ar hibridas):
Hibridas (F1)
Sėklų apdorojimas:
Beicuotos
Veislės ankstyvumas:
Vidutinio ankstyvumo
Kopūstų paskirtis
Perdirbimo (Industry)

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: