DRITAN H, ropiniai svogūnai, 250 sėklų

Nuoroda: DRITAN/250s

0,93 €

Naujausi olandų firmos "Bejo Zaden" Spirit F1 segmento svogūnai. Veislė charakterizuojama kaip ankstyvesnė, užauginanti apvalesnės formos ropeles ir turinti didesnį atsparumą žyduolių formavimuisi. Vienas geriausių ankstyvumo, derlingumo ir sandėliavimosi derinių.

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Nuolaida Sutaupote
3 3% Iki 0,08 €
5 5% Iki 0,23 €
7 7% Iki 0,46 €
10 10% Iki 0,93 €
Kiekis
Išparduota, laukiame papildymo

Įtraukti į norų sąrašą


Naujausi olandų firmos "Bejo Zaden" Spirit F1 segmento svogūnai. Veislė charakterizuojama kaip ankstyvesnė, užauginanti apvalesnės formos ropeles ir turinti didesnį atsparumą žyduolių formavimuisi. Vienas geriausių ankstyvumo, derlingumo ir sandėliavimosi derinių. Veislė stabili ir patikima, rekomenduojama auginti daržininkams mėgėjams ir nedideliais plotais svogūnus auginantiems ūkininkams. Nepriklausomai nuo augimo sąlygų ar augintojo patirties, gaunamas stabilus, kokybiškas derlius. Sudygę augalai auga greitai, ropelės susiformuoja anksti, todėl svogūnus galima rauti jau rugpjūčio mėnesį kol vėlyvesnės veislės dar neturi tvirto, subrendusio lukšto. Ropelės apvalios, plonu kakleliu. Lukštas
tvirtai prigludęs, rusvo atspalvio, gerai sandėliuojasi. Sausųjų medžiagų kiekis 10,4 proc.

Sėklos sufasuotos į universalią pakuotę, kuri yra su vienoda pakelio averso (viršelio) nuotrauka ir naudojama naujoms arba retesnėms veislėms fasuoti. Pakuotės averse pateikiama dekoratyvinė daržovių kompozicijos iliustracija. Konkreti sufasuotos veislės nuotrauka yra pateikiama internete, prekės aprašyme.

DRITAN/250s

Charakteristikos

Sėklų paruošimas:
Beicuotos
Veislės tipas
Hibridas (F1)
Veislės ankstyvumas:
Vidutinio ankstyvumo
Sėklų kiekis:
250 sėklų

Specifinė nuoroda

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas palyginimui