Morkos BALTIMORE F1, 25000 sėklų

Nuoroda: BALTIMORE/25Ts

24,95 €
Išsiunčiame per 1-4 darbo dienas

Berlikum tipo morkos, anksčiau buvusių populiarių morkų Nandrin F1 atitikmuo. Priskiriamos pačioms ankstyviausioms šio tipo morkoms. Gali būti auginamos pirmųjų šviežių morkų derliui ar ankstyvajam pardavimui dideliais ryšeliais. Tinka plovimui, ilgai išsaugo gražią blizgančią spalvą. Šakniavaisiai užauga dideli, sultingi ir intensyvios spalvos, todėl taip pat šias morkas rekomenduojama ...

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Nuolaida Sutaupote
3 3% Iki 2,25 €
5 5% Iki 6,24 €
7 7% Iki 12,23 €
10 10% Iki 24,95 €
20 15% Iki 74,85 €
Kiekis
Turime!

help_outlineReikia daugiau informacijos? Klauskite!
Morkos BALTIMORE F1, 25000 sėklų

Morkos BALTIMORE F1, 25000 sėklų

Berlikum tipo morkos, anksčiau buvusių populiarių morkų Nandrin F1 atitikmuo. Priskiriamos pačioms ankstyviausioms šio tipo morkoms. Gali būti auginamos pirmųjų šviežių morkų derliui ar ankstyvajam pardavimui dideliais ryšeliais. Tinka plovimui, ilgai išsaugo gražią blizgančią spalvą. Šakniavaisiai užauga dideli, sultingi ir intensyvios spalvos, todėl taip pat šias morkas rekomenduojama auginti ir perdirbimui - salotų gamybai ar sultims spausti.

Pažymėkite, kad sutinkate su privatumo politikos taisyklėmis  

Berlikum tipo morkos, anksčiau buvusių populiarių morkų Nandrin F1 atitikmuo. Priskiriamos pačioms ankstyviausioms šio tipo morkoms. Gali būti auginamos pirmųjų šviežių morkų derliui ar ankstyvajam pardavimui dideliais ryšeliais. Tinka plovimui, ilgai išsaugo gražią blizgančią spalvą. Šakniavaisiai užauga dideli, sultingi ir intensyvios spalvos, todėl taip pat šias morkas rekomenduojama auginti ir perdirbimui - salotų gamybai ar sultims spausti. Sulčių išeiga iš 1 kg morkų siekia 500 ml. Auga labai greitai ir intensyviai, tad galima auginti ir kaip antrąjį derlių. Vėlesnės sėjos derlius tinka ilgesniam sandėliavimui. Išaugina stiprius, sveikus, tamsiai žalius lapus, kurie itin atsparūs grybelių ir bakterijų sukeliamoms ligoms. Puikiai prisitaiko prie įvairių tipų dirvožemio. Rekomenduojama sėti 0,9-1,2 mln. sėklų/ha. Vegetacijos trukmė 103 dienos.

Paaiškinimas dėl kintamos informacijos, pateikiamos sėklų pakuotės nuotraukoje

BALTIMORE/25Ts

Charakteristikos

Veislės tipas
Hibridas (F1)
Sėklų kiekis:
25000 sėklų
Sėklų paruošimas:
Beicuotos
Vidutinis atsparumas (IR):
Ad (Alternaria dauci - Alternariozė)
Cc (Cercospora carotae - Morkų cerkosporozė)
Morkų ankstyvumas:
Vidutinio ankstyvumo (100-110 d.)
Morkų tipas:
Nanto/Berlikum
Vegetacija, d.
103

Specifinė nuoroda

Susiję (panašios) prekės:

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: