Morkos NAPA F1, 25000 sėklų

Nuoroda: NAPA/25Ts

24,95 €
Išsiunčiame per 1-4 darbo dienas

Vidutinio vėlyvumo (115 d.) morkos, išvestos sukryžminus Nanto tipo liniją su amerikietiškąja Imperator. Šakniavaisiai cilindro formos, ilgi, lygūs, intensyvios ir ryškios spalvos, labai vienodi savo forma ir dydžiu, buku galiuku. Morkos formuojasi ir auga greitai. Didelis beta karotino kiekis. Puikiai tinka pardavimui ryšeliais, taip pat galima plauti ir pakuoti į polietileno maišelius bei ...

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Nuolaida Sutaupote
3 3% Iki 2,25 €
5 5% Iki 6,24 €
7 7% Iki 12,23 €
10 10% Iki 24,95 €
20 15% Iki 74,85 €
Kiekis
Paskutinė prekė

help_outlineReikia daugiau informacijos? Klauskite!
Morkos NAPA F1, 25000 sėklų

Morkos NAPA F1, 25000 sėklų

Vidutinio vėlyvumo (115 d.) morkos, išvestos sukryžminus Nanto tipo liniją su amerikietiškąja Imperator. Šakniavaisiai cilindro formos, ilgi, lygūs, intensyvios ir ryškios spalvos, labai vienodi savo forma ir dydžiu, buku galiuku. Morkos formuojasi ir auga greitai. Didelis beta karotino kiekis. Puikiai tinka pardavimui ryšeliais, taip pat galima plauti ir pakuoti į polietileno maišelius bei perdirbti griežinėliais. Idealiai tinka perdirbimui užšaldant. Morkos nereiklios dirvožemiui, tačiau dirvą rekomenduojama įdirbti giliai ir suformuoti vagas arba lysves. Napa F1 išsiskiria dideliu atsparumu lapų ligoms ypač tikrajai miltligei (Erysiphe heraclei) ir alternariozei. Morkos auginamos pagrindiniam derliui ir sandėliavimui.

Pažymėkite, kad sutinkate su privatumo politikos taisyklėmis  

Morkos išvestos sukryžminus Nanto tipo liniją su amerikietiškąja Imperator. Šakniavaisiai cilindro formos, ilgi, lygūs, intensyvios ir ryškios spalvos, labai vienodi savo forma ir dydžiu, buku galiuku. Morkos formuojasi ir auga greitai. Didelis beta karotino kiekis. Puikiai tinka pardavimui ryšeliais, taip pat galima plauti ir pakuoti į polietileno maišelius bei perdirbti griežinėliais. Idealiai tinka perdirbimui užšaldant. Morkos nereiklios dirvožemiui, tačiau dirvą rekomenduojama įdirbti giliai ir suformuoti vagas arba lysves. Napa F1 išsiskiria dideliu atsparumu lapų ligoms ypač tikrajai miltligei (Erysiphe heraclei) ir alternariozei. Morkos auginamos pagrindiniam derliui ir sandėliavimui. Rekomenduojama sėti 1,0-1,5 mln. sėklų/ha. Vegetacijos trukmė 115 dienų.

Paaiškinimas dėl kintamos informacijos, pateikiamos sėklų pakuotės nuotraukoje.

NAPA/25Ts

Charakteristikos

Veislės tipas
Hibridas (F1)
Sėklų kiekis:
25000 sėklų
Sėklų paruošimas:
Beicuotos
Morkų ankstyvumas:
Vidutinio vėlyvumo (110-120 d.)
Morkų tipas:
Nanto
Vegetacija, d.
115

Specifinė nuoroda

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: